Kaffekanna sterlingsilver

256225

KAFFEKANNA, sterlingsilver, Alexander Clark co LTD, Birmingham, 1920/30-tal, höjd 22 cm, total vikt ca 456 g

Smärre bucklor, fotring med buckla

Silver

Monter 7

Kaffekanna sterlingsilver

Budhistorik (12 bud)
1369397
1368802
1 400
1361741
1 300
1363457
1 300
1361741

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.