Johan Wilhelm Mattila oljemålning

256224

MATTILA, Johan Wilhelm (1884-1959): Kustbild, signerad och daterad J W Mattila, 1946, olja på duk, 61x71 cm

Konst, Måleri

Fack 12

Budhistorik (2 bud)

1370713
1370661

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.