Hans Frode objekt

256218

FRODE, Hans (född 1951): Kvinna på pelare, signerad och daterad Hans Frode1988, inbyggt neonljus, 92x21 cm

Konst, Skulptur

Rum 3

Hans Frode objekt

Budhistorik (4 bud)

1370587
2 600
1367420
2 400
1361926
700
1361653
500

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.