Fransisca Lindberg oljemålning

256195

LINDBERG, Francisca (samtida): Blommor i vas, signerad Francisca Lindberg, olja på duk, 52x38 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Budhistorik (7 bud)
1370666
600
1370585
550
1370664
500
1370585
450
1370663

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.