Kristina Jansson oljemålning

256192

JANSSON, Kristina (född 1946): Vinterlandskap, signerad och daterad Kristina Jansson -81, olja på pannå, ca 39x65 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Kristina Jansson oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1366619
850
1366613
1366595
750
1366612
700
1366595
650

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.