Stellan Mörner oljemålning

256190

MÖRNER, Stellan (1896-1979): "Syrener", signerad Mörner, olja på pannå, ca 27x35 cm

Konst

Rum 4

Stellan Mörner oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1364919
1 600
1365116
1 600
1364919
1364744
1364635
750

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.