Bulova armbandsur

256187

ARMBANDSUR, 1950-tal, 10 k guld på stål, Bulova, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, "fancy lugs", tavlan märkt Norton, brunt läderband samt spänne i gulddoublé (ej original), caliber: 10BT, boett nr: 3328040, diameter 29, Fungerar

Slitage

Klockor/Ur

Kundcenter

Bulova armbandsur

Budhistorik (19 bud)
1369842
1370289
1 400
1369842
1 300
1369791
1361923

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.