LG Nordström serigrafi

256185

NORDSTRÖM, Lars Gunnar (Finland, född 1924): Konkret komposition, signerad och numrerad LG Nordström 32/100, färgserigrafi, ca 70x45 cm

Fack 12

LG Nordström serigrafi
Budhistorik (12 bud)
1367084
3 200
1367533
1367084
2 800
1366139
2 600
1365651
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.