Lennart Rodhe serigrafi

256184

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, monogramsignerad, färgserigrafi, numrerad 168/185, ca 56x45 cm

Fack 9

Lennart Rodhe serigrafi
Budhistorik (21 bud)
1370037
2 600
1370171
2 600
1370037
2 400
1370024
1370024

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.