Armbandsur i stål

256183

ARMBANDSUR, stål, 1970-tal, mekaniskt urverk, plexiglas, silverfärgad urtavla märkt Competition I, svart läderarmband med stålspänne, bakboett med plexiglas, diameter 34 mm, Fungerar

Ombyggd (plexiglas), urtavla med smärre slitage

Klockor/Ur

Kundcenter

Armbandsur i stål

Budhistorik (10 bud)
1370547
750
1370552
700
1370547
650
1370550
600
1370547
550

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.