Lars Eje Larsson litografi

256175

LARSSON, Lars Eje (född 1954): "Triangeldrama", signerad Lars Eje Larsson, färglitografi,H.C, ca 54x39 cm

Fack 12

Lars Eje Larsson litografi
Budhistorik (18 bud)
1370650
1370651
1370650
1370647
1370645
950

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.