Karmstol Jonas Bohlin "Skeppsholmen"

256174

KARMSTOL, Jonas Bohlin, signerad J Bohlin, formgiven 2000, "Skeppsholmen", grålackerad stomme, stoppad och rygg samt armstöd i mörkgrönt skinn, sitthöjd ca 46 cm

Tryck och ytskador

Rum 5

Karmstol Jonas Bohlin

Budhistorik (14 bud)
1370690
2 800
1370685
2 600
1370684
2 400
1370680
1370683

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.