Lars Eje Larsson akvarell

256169

LARSSON, Lars Eje (född 1954): Liljor, signerad Lars Eje Larsson, akvarell, 43x32 cm

Konst, Måleri

Fack 9

Lars Eje Larsson akvarell

Budhistorik (7 bud)
1364116
1363893
1 400
1363850
1 300
1362446
1363849

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.