Sideboard Kartell

256145

SIDEBORD, Italien, formgivet av Anna Castelli för Kartell, numrerad 4965-67, röd plast, höjd 40, diameter 32 cm

Bruksslitage

Rum 5

Sideboard Kartell

Budhistorik (10 bud)
1367588
700
1362208
650
1363692
650
1362208
600
1363690
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.