Richard Mortensen serigrafi

256140

MORTENSEN, Richard (Danmark, 1910-1994): Komposition i gult II, signerad och daterad Mortensen 1960, märkt 18/16/75, färgserigrafi, bladmått ca 39x57 cm

Fack 1

Richard Mortensen serigrafi
Budhistorik (13 bud)
1370307
1364522
950
1370306
950
1364522
900
1370305
850

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.