Richard Mortensen serigrafi

256137

MORTENSEN, Richard (Danmark, 1910-1994): Komposition i gult, signerad och daterad Mortensen -60, märkt 14/16/75, färgserigrafi, bladmått ca 39x57 cm

Fack 2

Richard Mortensen serigrafi
Budhistorik (11 bud)
1361816
1369995
750
1361816
700
1364724
650
1361816
600

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.