Matta röllakan

256134

MATTA, röllakan, 1960/70-tal, signerad PIA, ca 247x165 cm

Mattor/Textilier

Rum 3

Matta röllakan

Budhistorik (6 bud)
1372454
1372453
1371023
750
1370058
600
1369981
500

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.