Axel Olson litografi

256131

OLSON, Axel (1899-1986): I trädgården, signerad och numrerad Axel Olson 7/260, färglitografi, ca 31x39 cm

Gulnader

Fack 9

Axel Olson litografi
Budhistorik (2 bud)

1366784
1363881

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.