Olle Bonnier serigrafi

256115

BONNIER, Olle (född 1925): Rymd, signerad O Bonniér, färgserigrafi, numrerad EA, IX/X, ca 38x57 cm

Fack 16

Olle Bonnier serigrafi
Budhistorik (15 bud)
1369780
1 600
1369467
1369467
1 300
1368022
1365017

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.