Cajsa Holmstrand litografi

256107

HOLMSTRAND, Cajsa (född 1956): Kuber, signerad Cajsa Holmstrand, färgserigrafi, numrerad 20/26, bildyta ca 44x63 cm

Fack 13

Cajsa Holmstrand litografi
Budhistorik (8 bud)
1369337
1369119
750
1369336
750
1369119
650
1369335
600

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.