Allan Österlind akvarell

256101

ÖSTERLIND, Allan (1855-1938): "Ronda, Sierra Nevada", signerad Österlind, akvarell på papper, 53x41 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Allan Österlind akvarell

Budhistorik (5 bud)
1369365
1368961
850
1361288
1361287
500
1361030

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.