Axel Sjöberg akvarell

256100

SJÖBERG, Axel (1866-1950):Solnedgång i havet, signerad Axel Sjöberg, akvarell på papper, 15x30 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Axel Sjöberg akvarell
Budhistorik (21 bud)
1369755
1 700
1369753
1 600
1369748
1369751
1369748
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.