Lasse Åberg litografi

256099

ÅBERG, Lasse (född 1940): Sillunch, signerad Lasse Åberg, numrerad 160/200, litografi, ca 34x46cm

Fack 13

Lasse Åberg litografi
Budhistorik (3 bud)

1369728
1365441
1363880

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.