Stig Jonzon oljemålning

256098

JONZON, Stig (1913-1987): "Sjöbodar, Äleklinta, Öland", signerad och daterad Stig Jonzon 1965, olja på pannå, ca 21x51 cm

Konst, Måleri

Fack 17

Stig Jonzon oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1370199
950
1370336
900
1370199
850
1370335
1370199
750

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.