Dekorelement

256097

DEKORELEMENT, 1 par, Karl Johan, i form av facklor, skuret och förgyllt trä, höjd 48 cm

Dekorskador

Diverse

Monter 6

Dekorelement

Budhistorik (10 bud)
1365746
750
1369733
700
1365746
650
1369714
600
1365746
550

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.