KG Nilson serigrafi

256094

NILSON, K.G (född 1942): Komposition, signerad och daterad K-G Nilson 1984, numrerad 35/50, färgserigrafi, bildmått ca 47x62 cm

Fack 13

KG Nilson serigrafi
Budhistorik (2 bud)

1365002
1363308

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.