Anton Genberg oljemålning

256092

GENBERG, Anton (1862-1939): Vattendrag i vinterskrud, signerad och daterad A Genberg 1911, olja på duk, ca 96x140 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Anton Genberg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1364947
5 000
1361193
1361192
1361191

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.