Bordspendyl Louis XVI-stil

256090

BORDSPENDYL, 1900-tal, Louis XVI-stil, sten, metall, höjd 33 cm

Nagg, lagning

Ändringar/tillägg
Pendel och nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Klockor/Ur

Kundcenter

Bordspendyl Louis XVI-stil

Budhistorik (4 bud)

1369473
850
1369306
1369305
1362860

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.