Frans Wilhelm Odelmark oljemålning

256078

ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937): Klosterinteriör, signerad Odelmark, olja på duk, ca 71x80 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Budhistorik (65 bud)
1369673
21 000
1369671
20 000
1369669
19 500
1369668
19 000
1369666
18 500

Slutpris SEK:
21 000
2 115 EUR, 2 402 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.