Esther Kjerner oljemålning

256077

KJERNER, Esther (1873-1952): Stilleben med gula rosor, signerad och daterad E. Kjerner 1947, olja på duk, ca 45x41 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Esther Kjerner oljemålning

Budhistorik (22 bud)
1369746
8 800
1369582
8 600
1369743
8 400
1369582
8 200
1369742
8 000

Slutpris SEK:
8 800
886 EUR, 1 007 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.