Skål Björn Wiinblad Danmark

256063

BJÖRN WIINBLAD, skål på fot, Björn Wiinblad, Danmark, lergods, signerad och daterad -72, höjd 31,5, diameter ca 22 cm

Bruksslitage

Keramik/Porslin, Design

Monter 6

Skål Björn Wiinblad Danmark

Budhistorik (14 bud)
1369361
3 600
1369414
3 400
1369361
3 200
1369413
1369361
2 600

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.