Lars Norrman färglitografi

256058

NORRMAN, Lars (1915-1979): Tjurfäktare, färglitografi, HC, signerad Lars Norrman, 22x29 cm

Smustat glas

Fack 11

Lars Norrman färglitografi
Budhistorik (4 bud)

1368327
450
1367848
1367758
1367440

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.