Madeleine Pyk akvarell

256057

PYK, Madeleine (född 1934):Interiör med trubadur, signerad M Pyk, akvarell, 23x15 cm

Konst, Måleri

Monter 6

Madeleine Pyk akvarell

Budhistorik (6 bud)
1369210
900
1369066
850
1366164
1364752
550
1364619

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.