Lasse Åberg litografi Dala Musse

256050

ÅBERG, Lasse (född 1940): "Dala-Musse", signerad Lasse Åberg, färglitografi, ca 42x55 cm

Fack 4

Budhistorik (2 bud)

1368798
1367830

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.