Joan Miro färglitografi

256049

MIRO, Joan (1893-1982): Komposition-Sculptures II, HC signerad, färglitografi, 41x61 cm
Mourlot 949 från 1974

Rum 17

Joan Miro färglitografi

Budhistorik (21 bud)
1369050
7 400
1369132
7 200
1369050
7 000
1368939
6 800
1368914
6 600

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.