Antoni Tapies färglitografi

256045

TAPIES, Antoni (Spanien 1923-2012): Komposition, signerad Tapies, F, färglitografi, 33,5x24,5 cm
Se Galfetti 358 1973

Rum 17

Antoni Tapies färglitografi
Budhistorik (10 bud)
1369368
1 900
1368916
1 800
1368916
1 700
1362503
1 600
1368915
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.