Olle Bonniér litografi

256044

BONNIER, Olle (född 1925): Komposition, signerad och daterad Bonniér -63, färglitografi, numrerad 66/260, ca 52x42 cm

Ändringar/tillägg
Tidigare felaktig bild

Fack 15

Olle Bonniér litografi

Budhistorik (6 bud)
1361908
550
1362457
500
1361908
450
1361463
1361259

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.