Pierre Olofsson litografi

256041

OLOFSSON, Pierre (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, EA, numrerad VI/XV, färglitografi, bladmått ca 54x37 cm

Ändringar/tillägg
Tidigare felaktig bild

Fack 7

Pierre Olofsson litografi
Budhistorik (9 bud)
1369689
1363183
1363183
1 900
1369686
1 800
1363183
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.