Pierre Olofsson litografi

256037

OLOFSSON, Pierre (1921-1996): "Citta veccia", signerad Olofsson, färglitografi 2/90, bildstorlek ca 35x30 cm

Gulnader

Fack 10

Pierre Olofsson litografi
Budhistorik (11 bud)
1369436
1369482
2 800
1369436
2 600
1368986
2 400
1368986

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.