Hans Geringer oljemålning

256036

GERINGER, Hans (1900-tal): "Canale (Isonzo)", signerad och daterad H Geringer Wien -20, olja på duk, 70x50 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Hans Geringer oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1368950
1365991

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.