Fernand Leger färglitografi

256034

LEGER, Fernand (1881-1955) efter, "La Parade", färglitografi, signerad och numrerad F. Léger 151/210, 40x40 cm

Rum 4

Fernand Leger färglitografi
Budhistorik (16 bud)
1369207
3 400
1369216
3 200
1369207
1369211
2 800
1369207
2 600

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.