Roland Svensson litografi

256033

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Vinter i Sandhamnshålet", signerad Roland S., 145/350, ca 30x46 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Roland Svensson litografi
Budhistorik (19 bud)
1369496
4 400
1369125
4 200
1369495
1369125
3 800
1369200
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.