Joan Miro färglitografi

256029

MIRO, Joan (1893-1983):ur Je travaille romme un Jardinier, färglitografi, Mourlot 347, 1/30signerad, 22x22 cm

Monter 6

Joan Miro färglitografi
Budhistorik (20 bud)
1369478
7 800
1363641
7 600
1369477
7 400
1363641
7 200
1363636
7 000

Slutpris SEK:
7 800
762 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.