Bordsuppsats empire Frankrike

256022

BORDSUPPSATS, empire, Frankrike, förgylld och patinerad brons, postament med dekor av kymation, stående pojke med lagerkrans, skål med fasetterad dekor, höjd 23 cm

Smärre slitage, kompletteringar

Diverse

Monter 32

Bordsuppsats empire Frankrike

Budhistorik (3 bud)

1361475
1361474
1361058

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.