Gallerskål

256012

GALLERSKÅL, dekor av blomsterslingor, botten med otydlig stämpel, höjd ca 9, längd ca 24,5 cm

Slitage, fotring med obetydligt nagg

Keramik/Porslin

Monter 5

Gallerskål

Budhistorik (19 bud)
1369308
3 600
1369301
3 400
1369292
3 200
1369292
2 600
1368439
2 400

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.