Maurice Estéve litografi

256006

ESTEVE, Maurice (1904-2001): "Haut Perché", färglitografi, 1966, signerad och numrerad Estève 9/60, ca 50x35 cm

Gulnader
Colour lithograph, 1966, signed and numbered.

Rum 4

Maurice  Estéve litografi
Budhistorik (2 bud)

1361284
1361004

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.