Corneille färgseriegrafi

256005

CORNEILLE, Cornelis G van Beverloo (född 1922): Portrait de femme avec chat, signerad och daterad Corneille ´96, numrerad 150/200, färgserigrafi, bildmått ca 32x40 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Corneille färgseriegrafi
Budhistorik (11 bud)
1369512
700
1369493
650
1369511
650
1369493
600
1369509
550

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.