Fat Japan imari

256002

FAT, 1900-tal, Japan, imari, dekor av bl a drakar och lotusblomma, diameter ca 46 cm

Slitage, monterad för vägghängning

Orientaliskt, Porslin

Rum 17

Fat Japan imari

Budhistorik (24 bud)
1369267
1369264
1369265
1 900
1369264
1 800
1368956
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.