Anselm Dahl oljemålning

255999

DAHL, Anselm ( född 1897-1964): Stuga i sommarlandskap, signerad Anselm Dahl, olja på duk, ca 60x93 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Anselm Dahl oljemålning

Budhistorik (33 bud)
1369145
3 400
1369144
3 200
1369141
1369137
2 800
1369135
2 600

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.