Carl Månsson oljemålning

255997

MÅNSSON, Carl (1864-1933): Skånegård, signerad Carl Månsson, olja på duk, ca 53x73 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Carl Månsson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1368373
2014-07-14 15:34:49

2014-07-15 kl 19:09
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.